رفتن به مطلب

کیفیت گرافیک های Inno3D ؟ -تجربتون رو بگید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان 

میخواستم بدونم کیفیت کارت های ino3d چطوره من تاحالا فقط asus و msi داشتم ولی الان قصد خرید Inno3D iChill GTX 970 رو دارم ولی چون نام inno3d واسم تازه ست از کیفیتش و دوامش خبر ندارم کسایی که داشتن یا دارن یا میدونن ممنون میشم با من درمیون بذارن.

پیشاپیش ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=2HIyVbGrDbDasATJ7oGYAQ&url=http://uk.hardware.info/reviews/5867/15x-nvidia-geforce-gtx-970-and-980-review-what-card-to-pick&ved=0CCMQFjAD&usg=AFQjCNGtVNPKROvEoxpeqpLB_phxxYijSA

این برند رو نداشتم ولی بررسی هایی که ازش دیدم عالی بود بی ادعا,ولی خنک و قابلیت اورکلاک بالا

یه نگاه به لینک بالا بنداز!!!

لینک به دیدگاه

سلام 

من یک مدت مدلInno 3d ichil GTX 760 Herculez خیلی مدل عالی بود با این که دو فنه بود از همه نظر عالی بود  از نظر ظاهری که بهترینه دربین تمام برندها دمای پایین-کیفیت بالای قطعات به نظر من که عالیه هیچ مشکلی نداره

این سری محشر کبراست

post-19105-0-87637400-1429370171_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

من این رو با ۲۶۰۰ اینتل توی کیس x7 گرین اسمبل کرده‌ام عالی بود:

ichil geforce 680 4g herculez

690 رفرنسش هم معمولی بود نه بهتر و نه بدتر از بقیه‌شون. این یکی هم با ۲۶۰۰ و کیس هانتر گرین.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان 

میخواستم بدونم کیفیت کارت های ino3d چطوره من تاحالا فقط asus و msi داشتم ولی الان قصد خرید Inno3D iChill GTX 970 رو دارم ولی چون نام inno3d واسم تازه ست از کیفیتش و دوامش خبر ندارم کسایی که داشتن یا دارن یا میدونن ممنون میشم با من درمیون بذارن.

پیشاپیش ممنون  @};-

از کجا میخواید بخرید به ما هم سایتش را بگید

لینک به دیدگاه

من که تو فروم های خارجی معتبر چرخ زدم زیاد تعریفی نیست و درصد خرابی بالاست نسبت به ایسوس و گیگا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کجا میخواید بخرید به ما هم سایتش را بگید

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

لینک به دیدگاه

به نظر من بهرین تولید کننده گرافیک های Nvidia هستش  از سری GTX7xx به بعد ترکونده !!!  حیف حیف که درست حسابی وارد نمیشه و گارانتی معتبری نداره گرون هم حساب میکنن.

اگر مسئله پول نباشه بنده اول این برند رو انتخاب میکنم.

لینک به دیدگاه

BRAVO واقعا براوو همه چیز توش پیدا میشه ولی به پای لیون نمیرسه :D  :D  :D   @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

تو سایتای خارجی خوندم که از سری ۷۰۰انویدیا به اینور فوق العاده شده

یدونه خودم ۹۶۰۰جی تی همین برند داشتم ۸سال کارکرد الانم داره مثه ساعت کار میکنه

من که راضیم ازش

ویرایش شده توسط MasoudMO
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده هم گرافیک  مدلInno 3d ichil GTX 680 Herculez دارم.تویک کلمه فقط میتونم بگم فوق العادست. شاید باورتون نشه ولی توی تمامی بازیهای روز با حداکثر جزئیات ندیدم تا حالا رو 50 درجه بره درحالت بیکاری هم25 هست.بنده تاالان گرافیک ایسوس، ام اس ای ،گیگا وزوتک داشتم ولی باید بگم این یه چیز دیگست.اتفاقا چند روز پیش خواستم با 970 عوض کنم ولی هرکاری کردم دلم نیومد ردش کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

BRAVO واقعا براوو همه چیز توش پیدا میشه ولی به پای لیون نمیرسه :D  :D  :D   @};-  @};-  @};-

من دیروز ازشون 4690 K باکس گرفتم 

گیر آوردنش خیلی سخته 

ولی ایشون موجود دارن 

خوبیش اینه موجود 100 درصد هست 

خودش جواب میده 

خیلی حال کردم کلا 

لینک به دیدگاه

inno3d توی 970 صدبرابر بهتر از asus & msi هست و فقط گیگابایت رقیبش حساب میشه .

البته اینو بدون که قیمتش هم کم نیست و اگه صرفا کاربردت گیم هستش میتونی با 250 تومن کمتر بین مدل های zotac هم 970 مناسب رو پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

داداش دود از کنده بلند میشه!!! برو دنبال کارت های اصیل و اینم بگم هر چند پول بدی همون قدر آش گیرت می یاد!

لینک به دیدگاه

به نظر من بهرین تولید کننده گرافیک های Nvidia هستش  از سری GTX7xx به بعد ترکونده !!! 

inno3d توی 970 صدبرابر بهتر از asus & msi هست و فقط گیگابایت رقیبش حساب میشه .

دوستان به نظر خودتون این حرفتون یکم اغراق نیست ؟!  :I Do not Know:  :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بنده هم این برند رو تایید میکنم و جزو برندهای قابل اعتماد و با کیفیت و شرکتیست بی ادعا و کاردرست

حدود چند سال پیش که بنده رو به یه سمیناری تو تهران و هتل اسپیناس دعوت کرده بودند یه سری هم به

همکاران قدیم زدیم که از شانس بنده نماینده فروش و بازاریابی شرکت INNO3D هم تشریف اورده

بودند تهران که مطالب و مواردی در مورد خط تولید و کیفیت ساخت و حتی فنهای استفاده شده روی

این گرافیکها گفتند که من واقعا شگفت زده شدم شما هم در خرید این برنداصلا تردید نکنین و با خیال

راحت خریده و استفاده کنین متاسفانه سیاست غلط ویا بهتر بگیم "کثیف" باعث شده که فقط برندهای

از قبل تایین شده وارد کشور بشن و برای همین حق انتخابمون محدود شده و این سیاست هم هدفش

همینه برای همین برخی برندها اصلا پشیبانی و واردکننده و گارانتی درست و حسابی ندارند

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

درود فقط کافیه برید و reviewهای inno3d رو بخونین ... من خودم تا حالا inno3d نداشتم اما نقدهای محصولات این شرکت همچی چیزی رو میگه

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم این برند رو تایید میکنم و جزو برندهای قابل اعتماد و با کیفیت و شرکتیست بی ادعا و کاردرست

حدود چند سال پیش که بنده رو به یه سمیناری تو تهران و هتل اسپیناس دعوت کرده بودند یه سری هم به

همکاران قدیم زدیم که از شانس بنده نماینده فروش و بازاریابی شرکت INNO3D هم تشریف اورده

بودند تهران که مطالب و مواردی در مورد خط تولید و کیفیت ساخت و حتی فنهای استفاده شده روی

این گرافیکها گفتند که من واقعا شگفت زده شدم شما هم در خرید این برنداصلا تردید نکنین و با خیال

راحت خریده و استفاده کنین متاسفانه سیاست غلط ویا بهتر بگیم "کثیف" باعث شده که فقط برندهای

از قبل تایین شده وارد کشور بشن و برای همین حق انتخابمون محدود شده و این سیاست هم هدفش

همینه برای همین برخی برندها اصلا پشیبانی و واردکننده و گارانتی درست و حسابی ندارند

عطا جون دمت گرم برات حال کردم و با حرفت کاملا موافقم - اما اینم بگم خدا وکیلی کارت خوب وارد بازار ایران نمیشه گرید 3 به بالاس

با یکی از دوستام تو دبی بحث کریدم گفت حتی CPU که به شرکت ها میدن تا به بازار شب و روزه و تو بازارهای امریکا گرید 2 و 2 میدن و برای آسیا و خاور میانه 3 تا 4 برای این حرف ی لپتاب Lenovo صنعتی اورده که طبق مشخصاتش نباید AutoCad روش نصب می شده اما جلو چشم نصب کرد و اجرا کرد و باور کنید سیستم های 5 میلیونی اون طوری اجرا میکردن و اون وقت فهمیدم چه کلاهی سرمون رفته بخاطر این اکثر قطعاتم از دبی و بازارگان اروپای و امریکای اگه بتونم میخرم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پوریا جان فک کنم کمی پیازداغشو زیاد کردند 

به هر حال تو این مجموعه به این بزرگی بد و خوب نداریم بلکه خوب و خوبتر داریم که دوستان با توجه

به مطالب و مقالات منتشر شده باید خودشون خوب و خوبتر رو از هم جدا کنند 

لینک به دیدگاه

دوستان حرف بنده نیست ولی بنچمارک و ریویو های مقایسه نشون میدن 970 و 980 این برند از برند های دیگه بهتره، یعنی از همشون بهتره!

اتفاقا تو کامنت های 980 امپ زوتاک خود لیون هم اینو گفته که این کارت بهتره، در پاسخ اون دوستی که گفتن هرچه قدر پول بدین اش میخورین باید بگم این کارت اصلا ارزون نیست! اگر گرونتر نباشه!

لینک به دیدگاه

دوستان حرف بنده نیست ولی بنچمارک و ریویو های مقایسه نشون میدن 970 و 980 این برند از برند های دیگه بهتره، یعنی از همشون بهتره!

اتفاقا تو کامنت های 980 امپ زوتاک خود لیون هم اینو گفته که این کارت بهتره، در پاسخ اون دوستی که گفتن هرچه قدر پول بدین اش میخورین باید بگم این کارت اصلا ارزون نیست! اگر گرونتر نباشه!

درود من مخالف این برند نیستم اما چون شرکت بزرگی گارنتی نمی کنه به مراتب گرید پایین این شرکت دستتون می یاد - فکر کنم شرکت گلستان گارانتی میکنه

بله اگه سایت Nvidia برید شورکای این شرکت نوشته

EVGA

GIGABYTE

ASUS

Inno3D

.............

لینک به دیدگاه

ممنون از کمک همتون پس من اینو میگیرم  ^_^

http://www.inno3d.com/images/products/x-large/products_id_186_1.jpg

لینک به دیدگاه

اینم یه آمار از این کارت البته دوستان درست بررسی کن تو همه رزولیشنها ! این کارت بعد از زوتک و گیگا قرار گرفته تو سری 970 و رزولیش 1080 !

http://www.tomshardware.com/charts/2015-vga-charts/02-Unigine-Heaven-1080p,3665.html

http://www.tomshardware.com/charts/2015-vga-charts/benchmarks,186.html

لینک به دیدگاه

دوستان اگه این کارتم وارد بشه حرف نداره !   خنکک کنندگیش حرف نداره !

Colorful iGame

http://www.techpowerup.com/reviews/Colorful/iGame_GTX_970/31.html

pressshot.jpg

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...