رفتن به مطلب

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر دوستان عزیز

امروز داشتم وضعیت موبایلم رو بررسی میکردم که دیدم 3035 ساعت که بدون ریست شدن روشنه که میشه نزدیک 126 روز که خودش یک رکورد محسوب میشه

:)

fvu24hhw4r0b6i411k.jpg

اینم از کامپیوترم که البته 1 روز و 8 ساعت چیز خاصی محسوب نمیشه

poe3uqx15euanhns1j3u.jpg

حالا ببینیم رکورد روشن بودن دستگاه دست کیه؟

:D

حتما با اسکرین شات

رکورد فعلی کامپیوتر=25 روز کاربر:M0I-I3N

رکورد فعلی تبلت=118 روز کاربر:atagamer

رکورد فعلی موبایل=126 روز کاربر:MJ Motamedi

لینک به دیدگاه

این هم از رکورد نا موفق من

گرچه از نظر فنی سیستم در حدود یک سال روشن هست به دلیل استفاده از نت اما به دلیل قدیمی بودن سیستم عامل گاهی ری استارت نیاز هس :cool: :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من که هر روز و شب خدا روشنه و داره دانلود میکنه ...بنده خدا خیلی سیستم خوفیه ...البته اگه این روزا خدایی نکرده زبونم لال چشمم کور دستم فلج ....******** نشه ...آمین

لینک به دیدگاه

سیستم من تقریبا روزی 22 ساعت روشنه.صبحا از ساعت 8 یا 9 روشن میشه و تا ساعت 7 صبح روز بعد خاموش نمیشه.یه استراحت کمی میکنه و دوباره روشن میشه.مگه یه تعطیلی چیزی باشه که خونه نباشیم و استراحت کنه.از 1تا 7صبح دانلود میکنه

لینک به دیدگاه

سیستم من تقریبا روزی 22 ساعت روشنه.صبحا از ساعت 8 یا 9 روشن میشه و تا ساعت 7 صبح روز بعد خاموش نمیشه.یه استراحت کمی میکنه و دوباره روشن میشه.مگه یه تعطیلی چیزی باشه که خونه نباشیم و استراحت کنه.از 1تا 7صبح دانلود

پس هنوزم به پای من نمیرسید ... :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

پس هنوزم به پای من نمیرسید ... :D :D :D :D :D

یعنی شما مثلا توی یک ماه اصلا خاموش نمیکنید سیستم رو؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم من تقریبا روزی 22 ساعت روشنه.صبحا از ساعت 8 یا 9 روشن میشه و تا ساعت 7 صبح روز بعد خاموش نمیشه.یه استراحت کمی میکنه و دوباره روشن میشه.مگه یه تعطیلی چیزی باشه که خونه نباشیم و استراحت کنه.از 1تا 7صبح دانلود میکنه

دوران دانلود شب تا صبحي تموم شده :دي

من تو ساعت از 8 تا 10 حدود 7 گيگ دانلود مي کنم :دي

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوران دانلود شب تا صبحي تموم شده :دي

من تو ساعت از 8 تا 10 حدود 7 گيگ دانلود مي کنم :دي

اینجا خیلی وقته نامحدود نمیدن.همین دانلود شبانه هم غنیمته چون طرح های جدید شبانه نداره.

طرح 512 هشت گیگ ماهانه دارم ماهی 13تومن :D

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من رکورد تماشای سریال دارم به مدت 23 ساعت بدونه نوقف!!!!

لینک به دیدگاه

من رکورد دیدن سریال سه فصل از سوپر نشنال در 3روزو نیم 

کولر یه تیکه روشن بوده 

خودم دچار پارکینسون شدم 

ولی حالم خوبه والان سه ماه که پاکم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رکورد دیدن سریال سه فصل از سوپر نشنال در 3روزو نیم 

کولر یه تیکه روشن بوده 

خودم دچار پارکینسون شدم 

ولی حالم خوبه والان سه ماه که پاکم

من نمیدونم این سریال ، چی داشت که اینقدر طرفدار پیدا کرد :-?  ، من هفت هشتا قسمتش رو دیدم اینطوری شدم :puke:

لینک به دیدگاه

منم 24 ساعته روشنه و پشت سر هم از آلبوم آهنگ  و نرم افزار و بازی گرفته ...تا فیلم و سریال های مختلف ...

لینک به دیدگاه

یک سیستم داریم محل کار با توجه به کار شیفتی

اگراشتباه نکنم تقریبا 3 ساله روشنه و گاها چندروزی یکبار ریست شده

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

پس قدر سیستمتو بدون ... واسه این کارها (دانلود شبانه روزی ) سری P5 ایسوس حرف نداره ...

لینک به دیدگاه

من رکورد تماشای سریال دارم به مدت 23 ساعت بدونه نوقف!!!!

زحمت گشیدی.رکوردم 48ساعت بود.البته وسطاش 5دقه برای چیز و چیز پا میشدم به زور.

لینک به دیدگاه

شرکت بابام اینترنت 2 مگ داره و کامپیوتر هاش مدام در حال دانلوده ...ولی لامصب صدای فن هاش خیلی رومخ بود و از اونجایی که بابام این موضوع دانلود رو فهمیده بود ....کامپیوتر ها رو چک میکرد ...منم کابلVGA رو از پشت کیس در میاوردم و چراغ های پنل کیس رو هم همینطور ...ولی صدای فن هاش یه مشکل بزرگ بود ...منم میومدم هرموقع که میخواستیم بریم یه کم وایتکس میریختم تو دستشویی و در دستشویی رو باز میزاشتم و هواکش رو روشن میکردم تا مثلا بوی وایتکس بره ...هیشکی متوجه نمیشد ...خخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) به این میگن ابتکار :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این سریال ، چی داشت که اینقدر طرفدار پیدا کرد :-?  ، من هفت هشتا قسمتش رو دیدم اینطوری شدم :puke:

از فصل دو به بعد این سریال تازه شروع میشه

لینک به دیدگاه

اینجا خیلی وقته نامحدود نمیدن.همین دانلود شبانه هم غنیمته چون طرح های جدید شبانه نداره.

طرح 512 هشت گیگ ماهانه دارم ماهی 13تومن :D

سلام داداش از کجا نت میگیری خیلی خوب دارن میدن من 5 گیگ 512 مخابراتو 16-17تومان میدم ماهیانه اونم نصف ماه نشده تموم میشه حجم ترافیک مجبورم دوباره شارژ کنم اینجا ارومیه قبلا نامحدود مخابرات میداد ولی الان نمیدن بدبخت شدیم

لینک به دیدگاه

سلام داداش از کجا نت میگیری خیلی خوب دارن میدن من 5 گیگ 512 مخابراتو 16-17تومان میدم ماهیانه اونم نصف ماه نشده تموم میشه حجم ترافیک مجبورم دوباره شارژ کنم اینجا ارومیه قبلا نامحدود مخابرات میداد ولی الان نمیدن بدبخت شدیم

به هر کی میگم 8گیگ 512 میدن 13تومن میگه از کجا میگیری.چون الان همچین قیمتایی نمونده.از مخابرات میگیرم طرحم ماله دو ساله پیشه و از اون موقع خود به خود تمدید میشه و هزینش میاد روی فیش تلفن.متاسفانه الانم این طرح موجود نیست توی شهرمون.یه طرحی بود که حجم دو برابر میداد.یعنی   8گیگ رو به قیمت 4گیگ میدادن.الان دانلود شبانه هم نمیدن.اگه طرحمو عوض کنم دیگه همچین چیزی گیرم نمیاد

لینک به دیدگاه

بابا خب شماها چرا نامحدود نمیگیرین ؟؟؟ من 1 مگ رو ماهی 46 تومن میدم ولی به جاش خاندان مخابرات رو میارم جلو چشاشون ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

بابا خب شماها چرا نامحدود نمیگیرین ؟؟؟ من 1 مگ رو ماهی 46 تومن میدم ولی به جاش خاندان مخابرات رو میارم جلو چشاشون ... :D :D :D :D

نامحدود نمیدن.من از خدامه نامحدود داشته باشم.اگرم بدن سرعتشو خیلی میارن پایین.شما سرعتتون دانلودتون چنده؟ماهی 46تومن از کجا بیارم بدم اینترنت :wacko:

لینک به دیدگاه

نامحدود نمیدن.من از خدامه نامحدود داشته باشم.اگرم بدن سرعتشو خیلی میارن پایین.شما سرعتتون دانلودتون چنده؟ماهی 46تومن از کجا بیارم بدم اینترنت :wacko:

سرعتم 130 تا هستش ...شبا هم تا 170-180 هم میره ...مگه شما کجایین که نمیدن ؟؟؟ علی آباد کتول هم نامحدود میدن ... =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سرعتم 130 تا هستش ...شبا هم تا 170-180 هم میره ...مگه شما کجایین که نمیدن ؟؟؟ علی آباد کتول هم نامحدود میدن ... =)) =)) =))

نه داداش.نامحدود ندارن چون به ضررشونه.شما داری دلیل نمیشه همه داشته باشن

لینک به دیدگاه

البته این عکس رو همینطوری گرفتم، اگه بنا به رکورد باشه سیستم من بعضی مواقع براحتی بیشتر از دو تا سه ماه بی وقفه روشنه ...

post-5901-0-89051800-1413205947_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...