• مشکل ورود و ثبت نام از طریق گوگل حل شد
  • مشکل ارسال ایمیل های تالار حل شد
  • قابلیت قفل کردن تاپیک های بازارچه با استفاده از کلید پایان یافت برای کاربران ویژه اضافه شد
  • اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
jahan

درخواست درایور کپی پرینتر sharp مدل AR-1118

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

درایور کپی پرینتر مدل شارپ ar-1118 کسی داره؟ممنون میشم کمک کنید

درود :

از اینترنت هم می توانید دانلود کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
هرچی میگردم این مدل پیدا نمیکنم

انگليسي تايپ كن پيدا مي كني

free download driver sharp model ar-1118

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سلام

آیا شما مدل دستگاه شارپ خود درست نوشته اید

شما می توانید مدل درایور شارپ خود را از لینک سایت زیر دریافت کنید که در منوی سمت چپ سایت photocopiers می توانید در زیر شاخه ان مدل های AR را مشاهده نمایید. که با کلیک بر روی آنها می توانید درایور آن را از سایت شارپ دریافت کنید. با تشکر

لینک سایت 1

لینک سایت 2

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستان کسی درایور AR-1118 واسه ویندوز 7 رو دارن یا نه.تو سایت خود شارپ که اصلا من نتونستم دستگاه کپی AR-1118 رو پیدا کنم چه برسه که بتونم درایورشو پیدا کنم.از دوستان اگه کسی داره بذاره ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سلام

برای استفاده از این مدل درایور مدل AR-5316 استفاده نمیید جواب میده من دارم استفاده میکنم

درایور برای ویندوز 7 http://support.sharp.net.au/downloads/COP/AR5316T2_GDI_0912a.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای