رفتن به مطلب

عکس اعضا فروم لیون

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

عکس تمام بچه ها توی فروم هست بگردین تا پیدا کنید دی :

امید جان از لطفی که کردین ممنونم

با تشکر

لینک به دیدگاه

فرامرز جان فكر كنم اينجا سوتي دادي !!! =d> :D

سلام ! از شما بعیده محمد جان ! یعنی فرامرز و این سوتی ها ؟ :cool: قربون شکل ماهت ! اونیکه گفتم محمد خانم ! منظور خانوم که نبوده ! بلکه به معنای محمد خان هم ! هستش ! ~x(

در ضمن من عکسمو گذاشتم البته در تاپیک دیگه ای ! عکس خودمو که نه ولی عکس عشقامو گذاشتم ! ~x(

نمیدونم اینو بگم یا نه ! خب میگم ! خواستم به اطلاع دوستای خوبم برسونم که منظور من از اینکه گفتم عکس هاتون بذارید و خلاصه مواردی که در اون پست گفتم ! این نبود که بخوام یاداوری کنم تا کسی ازم بخواد عکس خودمو بذارم ! خدا رو شاهد میگیرم هر انچه در اون پست گفتم ! احساس واقعیم بود و واقعا با شما حال میکنم ! امیدوارم باعث سو تفاهم نشده باشم ! راستش الان که دوباره پستمو خوندم با خودم گفتم نکنه همچین فکری بشه ! به هر حال من کوچیک همتونم و چه شما مارو تحویل بگیرید و چه نگیرید ! من خاطر همتون خیلی میخوام و از اینکه در کنار شما هستم خیلی خوشوقتم ! امیدوارم با پر حرفی ها یا ندونم کاریام باعث دلگیری یا سو تفاهم دوستای خوبم نشده و نشم ! و برای اثبات ادعام ! عکسی قرار نمیدم تا همه چی روشن بشه ! :)

کوچیک همتون / فرامرز :eek:

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

بابا تو رو خدا دست از سرم بردارید چی از جون من میخواهید :):D

لینک به دیدگاه

بابا تو رو خدا دست از سرم بردارید چی از جون من میخواهید :D:)

سلام ! شرمنده عزیز ! هیچ راهی نداره ! لطفا سریعتر رو کنید ! بیش از این فرصت ندارید ! و الا بدون شیر یا خط نفر سوم خواهید بود ! فرامرز:)

لینک به دیدگاه

فرامرز جان راست ميگه يالا عكست رو بزار رضا جان ميخواهيم يكم با عكست حال كنيم بابا:)

لینک به دیدگاه

صورت و سیرت اقا رضا مون حرفی برای گفتن نداره از بس که ایشون پسر خوبی هستن . و من به شخص به ادب ایشون ایمان کامل دارم .

لینک به دیدگاه

بابا تو رو خدا دست از سرم بردارید چی از جون من میخواهید

دست از سرم برداريد نداريم . بايد عكستو بزاري !!! :)

لینک به دیدگاه

با سلام

عکس مستر رضا توی فروم هست پس بگردین تا پیدا کنید .

رضا جان از من به شما نصیحت که عکستون رو قرار ندین

با تشکر

لینک به دیدگاه

بابا رضا جان عكس رو بزار نوبتي هم كه باشه نوبت خودت هست :)

اهان به عكس هاي ما خندييدي حالا نوبت ما هست كه به تو بخنديم يالا بزار::->

كاري نداره من ببين چه راحن عكسم رو ميزارم دوستان براي اينكه من بهتر ببينيد چون لينك قبلي خراب بود به لينك زير بريد

http://xs.to/xs.php?h=xs137&d=09103&f=dsc00636248.jpg

ویرایش شده توسط homan
لینک به دیدگاه

فكر كنم من عكس آقا رضا رو ديدم !!!

همون كه يه هندزفري توي گوششه !!!

اگه درست باشه !!!

لینک به دیدگاه

ای بابا

به جای اینکه گیر بدین بگردین عکس رو از توی فروم پیدا کنید دیگه اینقدر هم التماس نمیکنید

رضا عکس نزار میخوان فیلمت کنن دی:

لینک به دیدگاه

شما نذاشتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

واي . يادت نره بزاري ؟؟؟؟

انصافا بزاريد تا با هم بيشتر آشنا بشيم !!!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
سلام ! شرمنده عزیز ! هیچ راهی نداره ! لطفا سریعتر رو کنید ! بیش از این فرصت ندارید ! و الا بدون شیر یا خط نفر سوم خواهید بود !

تهدید میکنی فرامرز خان:D

صورت و سیرت اقا رضا مون حرفی برای گفتن نداره از بس که ایشون پسر خوبی هستن . و من به شخص به ادب ایشون ایمان کامل دارم .

آقای حسینی تو رو خدا شرمنده نکنید ما رو ما مخلص شما هستیم شما خودتون سرور ماهستید و شخصی واقعا دوست داشتنی :cool:

رضا جان از من به شما نصیحت که عکستون رو قرار ندین

علیرضا جان تو بد مخمصه ای گیر افتادم بیخیال یه عکس از جوونیام میزارم :D

لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

دمت گرم اقا رضا ! بابا شما که اینقدر خوش تیپی ! چرا اینقدر ملت رو چشم انتظار گذاشتید ! خدایی منم جای شما بودم کلی پز میدادم ! البته اگه مام این تیپو داشتیم ! حتما اینقدر نازمون خریدار داشت که دیگه نوبت به رفقا نمیرسید !

شمام بله اقا رضا ! :cool: صلیبتیم داش رضــــــــا ! :D

بخاطر شما / فرامرز :D

لینک به دیدگاه

دمت گرم اقا رضا ! بابا شما که اینقدر خوش تیپی ! چرا اینقدر ملت رو چشم انتظار گذاشتید ! خدایی منم جای شما بودم کلی پز میدادم ! البته اگه مام این تیپو داشتیم ! حتما اینقدر نازمون خریدار داشت که دیگه نوبت به رفقا نمیرسید !

شمام بله اقا رضا ! :cool: صلیبتیم داش رضــــــــا ! :cool:

بخاطر شما / فرامرز :D

ما کوچیک شما هستیم فرامرز جان نه بابا چه خوش تیپی قربون معرفتت یه زمانی بود آره اون صلیب هم همینطوری انداختیم مثلا یه حرکتی مثل خارجیا پیاده کردیم :D

لینک به دیدگاه

درود :

رضا جان باید عکست رو بگذاری به ما هم گیر دادن شاید ما هم گذاشتیم

:->

به به جناب آقای علیرضا فروزانی اگر اشتباه نکنم لطف کن و عکست رو بزار....

لینک به دیدگاه

درود:

بابا حالا ما یک چیزی گفتیم بی خیال بشید

:D

علی جان برای بار آخر میگم عکست رو بزار :D

لینک به دیدگاه

درود:

بابا حالا ما یک چیزی گفتیم بی خیال بشید

o:-)

سلام ! نه دیگه نشد :cool: ! ما این حرفا حالیمون نیست :D ! شرمنده اقا ارمان ! فقط سریعتر :cool: ! شوخیم نداریم ! :D

بازنده:->

لینک به دیدگاه

سلام ! پس عکس بقیه کو ؟ دوستانی همچون اقا رضا دومینیتور / مستر پی سی / ارمان / امید / :

دوستدار همتون / فرامرز :D

با درود

خوب عکس بنده که خیلی وقت پیش در اختیار دوستان قرار گرفت.البته ما اصلا به خوشتیپی دوستان نیستیم ولی به خاطر شما همون عکس چند ماه پیش رو اینجا لینک میگذارم:D

لینک

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام

به جای اینکه گیر بدین به افرادی که قبلا عکسشون بود گیر بدین به جناب آقای علیرضا حسینی :D:-> یا همون یه موجود خودمون :D

با تشکر از جناب خسروی

راستی میبینم که از تونیک 2 استفاده میکردین کیسی که من دارم ازش استفاده میکنم دی :

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از علیرضا و آقا مهرداد عزیز که زحمت کشیدند و عکسهاشون رو گزاشتند اگر ممکنه دیگر دوستان هم شرکت کنند تا با هم بیشتر آشنا بشیم.

لینک به دیدگاه

سلام ! نه دیگه نشد :D ! ما این حرفا حالیمون نیست :D ! شرمنده اقا ارمان ! فقط سریعتر :cool: ! شوخیم نداریم ! :cool:

بازنده:->

سلام

فرامرز جان میگم شما هم این وسط خوب داری حال میکنی زود باش عکست رو بزار زود :->

لینک به دیدگاه

سلام

فرامرز جان میگم شما هم این وسط خوب داری حال میکنی زود باش عکست رو بزار زود

با سلام

فرامرز عکست رو بزار یا اگر نذاری میزارم به عنوان عیدی به بچه ها دی : :D

عکسهای نمایشگاهت در دسترس میباشد دی : :D

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از علیرضا و آقا مهرداد عزیز که زحمت کشیدند و عکسهاشون رو گزاشتند اگر ممکنه دیگر دوستان هم شرکت کنند تا با هم بیشتر آشنا بشیم.

سلام

فرامرز جان میگم شما هم این وسط خوب داری حال میکنی زود باش عکست رو بزار زود :->

درود :

لطفا بقیه دوستان هم عکسشون را بگذارند هر چه سریعتر

o:-):D

السلام علیک ! نرچ دوستان :cool: ! یعنی نمیشه ! شرمنده ! اقا ما یک ماه داشتیم خواهش تمانا میکردیم ! بعد یک ماه اومدید عکساتونو گذاشتید ! بذارید جوهرش خشک شه حداقل ! جالبه اقایون تا عکسشونو گذاشتن فورا شیپور برداشتن که ای ملت همگی عکساتونو بذارید ! تا حالا کجا بودید ! من که عکساتونو سیو کردم ! دیگه خرم از پل گذشته ! :cool:

در ضمن من قبلا هم اعلام کردم که عکس نمیذارم ( صفحه 8 ) :cool:! و هیچ کی هم مخالفت نکرد :D! پای حرف تون وایستید ! مثل من ! خب خوشحال شدیم ! کاری باری ! :cool:

راستی چرا همتون تریپ بچه مثبتید ؟ ولی خدایی با همتون حال کردم ! اقایی از قیافتون میباره ! o:-)

جدا جالبه ها ! یه جور دیگه فکر میکنی ! یه چیز دیگه میبینی ! شمام ناراحت نباشید ! مرده و قولش ! حالا ایشالا سال بعد ! ببینیم چی میشه ! ! :->

بازنده:cool:

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...