• اطلاعیه ها

    • سینا میاندشتی

      در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

      با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
Hamed

*مهم* قوانین جدید خرید و فروش و تعویض در انجمن لیون کامپیوتر *مهم*

9 پست در این موضوع قرار دارد

name name

درود

 

کاربران محترم فروم قانون شماره 20 جهت ایجاد فضای امن تر در معاملات و خرید و فروش یا تعویض قطعات بین کاربران به قوانین  انجمن لیون اضافه شد ، پیشاپیش از همکاری شما در اجرای قوانین انجمن تشکر میکنیم.

26

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود دوستان عزیز

 

به دلیل عدم رعایت برخی از دوستان در مورد قانون 20 این فروم این قانون تغییراتی داشته است :

 

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

 

 

با سپاس از دوستانیکه همیشه قوانین فروم رو رعایت میکنن

16

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت کاربران عزیز

به منظور حفظ سلامت محیط انجمن بند 18 ویرایش شد.

 

18-ایجاد تاپیک برای خرید و یا فروش قطعات و کالاهایی که طبق قوانین ایران ممنوع می باشد و همچنین خرید و فروش فیلم و سریال، مکمل های دارویی و غذایی (پودروقرص،کپسول،امپول) و تجهیزات دریافت امواج م ا ه و ا ر ه (کارتDVB و ...) در این انجمن مجاز نیست .

7

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز قانون 20 خرید و فروش کمی تغییر کرد :

 

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

12

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . 3 قانون جدید به قوانین خرید و فروش فروم اضافه شد . این قوانین برای نظم بیشتر و مساوی بودن امکان استفاده از محیط فروم برای خرید و فروش قطعات گذاشته شدن . امیدوارم همه دوستان همکاری کنن :

 

 

21 - هر کاربر به طور همزمان حداکثر 2 تاپیک خرید یا فروش قطعات کامپیوتر می تواند داشته باشد . ( ارسال یک تاپیک همزمان برای فروش لوازم متفرقه نیز مجاز است )

22 - در صورتی که از تاریخ ارسال تاپیک فروش بیش از 2 ماه گذشته و قطعه به فروش نرسیده باشد ، تاپیک بسته شده و فروشنده تا 2 ماه حق فروش مجدد آن کالا را نخواهد داشت .

23 - هر کاربر مجاز به داشتن فقط 1 تاپیک مهم شده در بخش خرید و فروش خواهد بود . مدت اعتبار این تاپیک 1 ماه بوده و بعد از آن باید از حالت مهم شده خارج شود . در غیر این صورت تاپیک حذف خواهد شد .( کاربران ویژه دارای این امکان هستند )

10

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قانون جدید اضافه شده به قوانین خرید فروش :

 

 

22 - تاپیک هایی که فروش بازی های فیزیکی و یا مجازی دارند ،به دستور کمیته فیلترینگ فقط از لیست مجاز اعلام شده قادر به فروش خواهند بود . در غیر این صورت تاپیک های آنها بدون اعلام قبلی حذف میگردد . لینک لیست بازی های مجاز برای تمام پلتفرمها :

http://ebazi.org/LatestGames.aspx

فروش بازیهایی که دارای علامت قرمز هستند ممنوع می باشد . در صورتی که نام بازیهای غیر مجاز توسط کاربران دیگر در تاپیک درج شد ، استارتر موظف به گزارش پست می باشد . در صورت باقی ماندن عنوان بازی ممنوع در تاپیک و درخواست کمیته فیلترینگ ، تاپیک به طور کلی حذف خواهد شد .

 

 

این قانون بسیار مهم هست و در صورت عدم رعایتش ، هیچ گذشتی نمیشه انجام داد .

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهم : کاربرانی که به دلیل عدم رعایت قوانین تذکر دریافت میکنند ، یک اخطار بابت قانون نقض شده برایشان ثبت میشود و بعد از آن در هر تاپیکی قوانینی که بابت نقض آنها اخطار گرفته اند را رعایت نکنند ، بدون اخطار ، تذکر و مهلتی ، تاپیک یا پست آنها حذف خواهد شد .

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.